Talentsmart, artık bir PRAXI Alliance üyesi…

Talensmart olarak üst düzey pozisyonlar için global bir işe alım ağı olan PRAXI Alliance’a katıldık. Sonbahar aylarında kesinleşen üyeliğimiz Kasım ayında İtalya’da gerçekleşen zirve ile diğer üye ülkelere ve kamuoyuna da duyurmuş olduk.

Kuruluşumuzdan bu yana, şirketleri arzu ettikleri iş sonuçlarına ulaştıracak profesyonellerle, profesyonelleri ise kariyer hedeflerine ulaştıracak iş fırsatlarıyla buluşturuyoruz. Şimdi ise şirketlerin insan kaynağı ihtiyaçlarına profesyonelin işe, kuruma, yöneticisine ve ekibine uygunluğunu değerlendirerek çözüm sunmamızı sağlayan uzmanlığımızı, PRAXI Alliance’ın global ölçekteki uzmanlığı ve veri bankası ile birleştirdik ve bu sayede şirketlerin uluslararası ihtiyaçlarına da cevap vereceğiz. 31 ülkede 73 üye kuruluşu ile PRAXI Alliance, dünya çapında bir yetenek havuzunu üyelerinin kullanımına açmakta ve iş ortaklarını seçilmiş adayların örgütsel entegrasyonu konusunda da desteklemekte.

Yetenek değerlendirme alanında lider danışmanlık firması Assessment Systems’ın bir kuruluşu ve PRAXI Alliance’ın bir üyesi olarak global arenada da şirketleri en doğru profesyonellerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.